Економіка України пройшла кризовий квартал з падінням в 11,4%. Дані Держстату
14.08.2020, 17:11

Фото: depositphotos.com
Падіння реального ВВП у другому кварталі 2020 року склало 11,4% у порівнянні з квітнем-червнем 2019 року. Про це йдеться в оперативній оцінці Державної служби статистики.
З урахуванням сезонного фактора ВВП у другому кварталі скоротився на 9,9% в порівнянні з першим кварталом 2020 року.
Читайте також: Макропрогноз Кабміну на 2021 рік: економіка повернеться до зростання, інфляція посилиться
Пік економічної кризи, як в Україні, так і в світі, що викликана карантинними обмеженнями через пандемію COVID-19, припадає саме на період квітень-червень 2020 року.
Дані Держстату збігаються з оцінкою Мінекономіки рівня падіння ВВП у другому кварталі, опублікованого минулого тижня.
- 9 червня Мінекономіки повідомило про уповільнення падіння ВВП за підсумками п'яти місяців 2020 року.
- 10 червня МВФ після затвердження програми допомоги Україні погіршив прогноз падіння українського ВВП у 2020 році до 8,2%.
- 11 червня прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що зростання економіки України має поновитися у третьому кварталі.
- 18 червня в Мінфіні заявили, що падіння української економіки зупинилося.
- 19 червня Держстат відкоригував оцінку падіння ВВП. За даними відомства, реальний ВВП у першому кварталі в порівнянні з аналогічним періодом минулого року скоротився на 1,3%, у травні падіння оцінювалося в 1,5%.
- 6 серпня мінекономіки повідомило про падіння ВВП у першому півріччі на 6,5%, у другому кварталі - на 11%.
Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Останні новини
Комментарі