RU

Економіку треба перезапустити новаторським способом, - Стросс-Кан

14.09.2012, 13:43
Економіку треба перезапустити новаторським способом, - Стросс-Кан - Фото
Домінік Стросс-Канн (фото - ЕРА)
Тактика боротьби з економічними проблемами, якої дотримуються міжнародні фінансові організації і європейські уряди, потребує зміни. Про це заявив директор-розпорядник МВФ в 2007-2011 рр. Домінік Стросс-Кан на сесії "Майбутнє світової економіки" 9-ї Ялтинської щорічної зустрічі YES.

"Економічне одужання знову затрималося. Перспективи похмурі. В глобальному вимірі зростання буде уповільненим з дуже складними фінансовими умовами. Політика ключових країн не відновила впевненість в економічному одужанні", - зазначив Стросс-Кан, якого цитує прес-служба YES.

На його думку, проблема фіскального обриву і зростання державного боргу в США залишається серйозною, як і боргова криза в єврозоні. Традиційна тактика, якої дотримувався і МВФ у вирішенні проблем Греції, не принесла очікуваних результатів.

"Економіку треба перезапустити якимось новаторським способом. Ми вважали, що головне - уникнути втрат. Тобто, знижувати ставки, збільшувати терміни заборгованості. І не приймали того, що краще потерпіти втрати зараз - якщо вони неминучі, не відвертатися від них. А тепер лавина економічних проблем зростає і поширюється ", - підкреслив Стросс-Кан.

Він вважає, що на гострому етапі кризи заходи щодо порятунку могли бути виправдані, але сьогодні ситуація інша. "Пожежники гарні, коли вогонь вирує. Але потім необхідно вже розбиратися з відновленням. Європейські лідери повинні показати, що можуть впоратися із цим", - підкреслив екс-глава МВФ.

Досьє на Домініка Стросс-Кана
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини