RU

Екіпажі Lufthansa страйкуватимуть два дні

05.11.2019, 12:06
Екіпажі Lufthansa страйкуватимуть два дні - Фото
Lufthansa

Німецька профспілка Ufo оголосила про загальний страйк 7 і 8 листопада. Метою профспілки є підвищення зарплат і поліпшення умов праці співробітників Lufthansa. Про це пише DW.

У профспілці попередили, що страйк триватиме 48 годин і може продовжитися, так Ufo закликає взяти участь в акції чотири дочірні компанії концерну.

За словами заступника голови Ufo Даніеля Флора, страйк торкнеться всіх рейсів Lufthansa, виліт яких заплановано з німецьких аеропортів. Флор також звинуватив авіакомпанію в "постійній відмові" від переговорів.

В авіакомпанії готують юридичні заходи для того, щоб не допустити страйк. "Зараз ми працюємо над спеціальним графіком польотів", - повідомили Lufthansa.

Ufo і Lufthansa вже майже рік перебувають в стані глибокого конфлікту. Після непорозумінь в керівництві Ufo концерн більше не визнає правління цієї профспілки в якості законного представника бортпровідників і намагається через суд позбавити його права на ведення тарифних суперечок.

  • 20 жовтня співробітники чотирьох "дочірніх" авіакомпаній з групи Lufthansa оголосили страйк, в результаті якого в аеропортах Німеччини були скасовані понад 100 рейсів. У Lufthansa протести назвали незаконними.
  • Тоді бортпровідники групи не приєдналися до страйку колег, так як раніше керівництво Lufthansa підвищило їм зарплату на 2%, як і вимагала профспілка Ufo.

Читайте російською: Экипажи Lufthansa будут бастовать два дня

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини