RU

ЄІБ виділить 50 млн євро на розширення UNIT.City Хмельницького

01.07.2020, 15:33
ЄІБ виділить 50 млн євро на розширення UNIT.City Хмельницького - Фото
Фото - UNIT.City

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) надасть київському IT-парку UNIT.City кредит у розмірі 50 млн євро на будівництво нових приміщень. Про це команда UNIT.City повідомила редакції  Liga.Tech.

Кредит передбачає будівництво академії IT-освіти та багатофункціонального офісного простору для технологічних компаній. Планується, що проект створить 549 постійних і 2400 тимчасових робочих місць, а також опосередковано підтримає 15 тисяч робочих місць в UNIT.City. Парк належить холдинговій компанії UFuture, яку заснував Василь Хмельницький.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Проект "Інноваційний кампус для України" отримає підтримку від InnovFin Science. Це спільна ініціатива Європейської Комісії та ЄІБ, яка сприяє інвестиціям у наукові дослідження та інновації. Кредит надається в рамках програми ЄС із досліджень та інновацій "Горизонт 2020" та управляється ЄІБ.

Проект допоможе створити один із найбільших хабів у Центральній і Східній Європі, який поєднає профільну інфраструктуру та інноваційну екосистему для технологічних компаній. У міському просторі на 25 гектарах розмістяться нові офіси стартапів і навчальні IT-центри, високотехнологічні компанії і R&D-центри, інкубатори й акселератори.

Кредитна лінія ЄІБ передбачає до 10 траншів мінімум  5 млн євро кожен. Загальна вартість проекту оцінюється в 110 млн євро. Завершити його планують до 2023 року. Позичальником кредиту у ЄІБ є компанія з UFuture Group. Фінансовим партнером угоди виступив Укргазбанк.

  • У 2019 француз Домінік Піоте став СЕО парку, замінивши Макса Яковера і Максима Бахматова.
  • У травні 2020 року про вимушене закриття оголосила безкоштовна школа програмування UNIT Factory.
  • В кінці травня UNIT.City оголосив набір на безкоштовний тримісячний курс BOOTCAMP для стартапів, які зможуть отримати підтримку для розробки своїх продуктів.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини