RU

ЄБРР готовий фінансувати земельну реформу в Україні

11.11.2019, 13:57
ЄБРР готовий фінансувати земельну реформу в Україні - Фото
ЄБРР (фото - прес-служба ЄБРР)

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) готовий надати Україні допомогу для впровадження земельної реформи. Про це повідомляє прес-служба банку.

"Ми рішуче підтримуємо намір керівництва України почати земельну реформу і готові надати свою фінансову підтримку для її впровадження. Ми впевнені, що успішна земельна реформа допоможе залучити більше інвестицій в цей сектор економіки, а також буде сприяти економічному зростанню України", - йдеться в повідомленні.

В ЄБРР уточнюють, що з інвестованих в Україну понад 14,6 млрд євро майже 3 млрд євро було направлено на проекти в агробізнесі.

  • Сьогодні, 11 листопада, президент Володимир Зеленський у відеозверненні запропонував продавати землю тільки українським громадянам і компаніям, власниками яких є українці, питання купівлі землі іноземцями - винести на всеукраїнський референдум.
  • У жовтні ЄБРР переглянув портфель проектів, які фінансуються в Україні. Зараз в держсекторі впроваджується шість проектів, які фінансуються ЄБРР на суму 1,41 млрд євро.

Читайте російською: ЕБРР готов финансировать земельную реформу в Украине

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини