RU

Е-послуги для забудовників можуть запустити до осені. Що обіцяє Мінцифри

18.08.2020, 18:44
Е-послуги для забудовників можуть запустити до осені. Що обіцяє Мінцифри - Фото
Фото: depositphotos.com

Автоматичні e-послуги для будівельних об'єктів категорії  СС1 на порталі "Дія" можуть запустити до кінця серпня, а для об'єктів СС2 і СС3 - в листопаді поточного року. Про це повідомив перший заступник міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

Він зазначив, що зараз починається підключення управління містобудування та атестованих суб'єктів. Це має дозволити реалізувати модель ризиків з автоматичною перевіркою всіх представлених даних.

"Орієнтовно до кінця серпня ми повинні запустить послуги для об'єктів СС1 на порталі "Дія". Що стосується СС2 і СС3, то їх підключення будуть орієнтовно в листопаді, можливо, в жовтні", - розповів Вискуб.

За його словами, для того щоб автоматизувати і зробити прозорим повний цикл будівництва за кожним об'єктом, потрібно об'єднати в системі роботу за єдиними правилами і стандартами всіх суб'єктів у сфері будівництва.

"В цілому ми нарахували 62 500 суб'єктів у цій системі, зокрема 2 900 атестованих осіб, 23 700 виконавців будівельних робіт, 5300 проектних організацій, 51 експертну організацію та інше", - сказав Вискуб.

Також, він підкреслив, що в рамках поетапного введення Єдиної державної електронної системи в сфері будівництва, запуск якої відбувся 6 липня, в системі вже працює 225 користувачів, записано 9887 документів.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини