RU

Дві великі компанії Григоришина оголосили про банкрутство

22.10.2019, 10:22
Дві великі компанії Григоришина оголосили про банкрутство - Фото
Костянтин Григоришин

Компанії Запоріжтрансформатор і Луганське енергетичне об'єднання ініціювали процедуру банкрутства. Про це пише Finbalance з посиланням на дані в судовому реєстрі.

17 жовтня Господарський суд Запорізької області відкрив провадження у справі про банкрутство Запоріжтрансформатор з ініціативи самого підприємства через неплатоспроможність.

Згідно з інформацією підприємства, на кінець 2018 року його заборгованість перед банками склала 8,87 млрд грн. При цьому заявлена ​​сума необоротних активів склала 2,36 млрд грн, а оборотних активів - 1,77 млрд грн.

За даними Запоріжтрансформатор, підприємство постачає обладнання в 88 країн. Загальна чисельність персоналу - 2500 чоловік.

Через день, 18 жовтня, Господарський суд Луганської області порушив провадження у справі про банкрутство ТОВ Луганське енергетичне об'єднання (ЛЕО) також за заявою самого підприємства.

Борг компанії перед держпідприємством Енергоринок становить 5,2 млрд грн, пише видання. У 2017 році в ЛЕО заявляли про заборгованість споживачів з окупованого Донбасу за поставлену електроенергію на 5 млрд грн.

Обидві компанії входять в групу Енергетичний стандарт російсько-українського бізнесмена Костянтина Григоришина.

Згідно з єдиним держреєстром, кінцевий бенефіціар Запоріжтрансформатор - менеджер швейцарського офісу Energy Standard Group Леонід Пивоваров, а ЛЕО - болгарин Максим Марков. Лондонський арбітраж раніше визнав, що реальний власник цих активів - Григоришин.

Читайте російською: Две крупные компании Григоришина объявили о банкротстве

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини