Дві українські компанії серед 30 кращих творців мобільних ігор - App Annie

Дві українські компанії серед 30 кращих творців мобільних ігор - App Annie - Фото
unsplash.com
25.03.2020, 15:35

Аналітики App Annie назвали найприбутковіших видавців Європи, Близького Сходу й Африки. Серед них виявилися компанії з України

Аналітичне агентство App Annie, що спеціалізується на мобільних додатках, проаналізувало найуспішніші проекти зі створення мобільних ігор у 2019 році. Воно склало список із 30 компаній зі штаб-квартирами в Європі, на Близькому Сході та в Африці, проекти яких стали найбільш прибутковими. Серед них - дві українських студії, повідомляється у звіті.

Дві українські компанії серед 30 кращих творців мобільних ігор - App Annie

App Annie

Компанія Murka зайняла 20 місце, а Genesis Partners - 27 місце в списку.

Murka - розробник оригінальних казуальних ігор для мобільних платформ і соціальних мереж. Створена в 2011 році, офіси розташовані в Києві, Харкові, Львові та Дніпрі. Відома іграми Scatter HoldEm Poker, Slots Era, Scatter Slots.

Genesis Partners - компанія з офісами в Києві, Казахстані і Нігерії. Розвиває медіа, сайти знайомств, AdTech, e-commerce, інвестує в стартапи. Найбільш відомі розробки - BetterMe, Kismia, VictoriaBrides.

У переліку присутні розробники ігор для смартфонів як на базі iOS, так і на Android. Дані для рейтингу бралися у вигляді сумарної виручки на обох платформах за 2019, згідно з оцінкою App Annie.

App Annie - платформа для мобільних даних і аналітики. Заснована в 2010 році, має понад 1100 корпоративних клієнтів і 1 мільйон зареєстрованих користувачів. Штаб-квартира компанії знаходиться в Сан-Франциско з 12 офісами по всьому світу.