RU

Дві платіжки за газ об'єднають - Гончарук

07.02.2020, 13:51
Дві платіжки за газ об'єднають - Гончарук - Фото
Олексій Гончарук в Раде (Фото: прес-служба Слуги народу/Facebook)

У Кабінеті міністрів працюють над тим, щоб об'єднати в один документ платіжки за газ і його доставку, але остаточне рішення повинен прийняти регулятор в енергетиці (НКРЕКП). Про це повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук  під час виступу в парламенті 7 лютого.

"Дві платіжки - це правильний крок, але дійсно, правильніше було б, щоб людина отримувала одночасно їх і одним документом. Тобто правильно розділити ці послуги, але організувати платіжки за них в один документ. Ми зараз над цим працюємо", - сказав він .

Гончарук зазначив, що рішення про поділ платіжок прийняла Національна комісія з регулювання в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), але саме Кабмін формулює політику в цій сфері, тому намагається об'єднати платіжки.

"Це питання виключно комунікації", - сказав прем'єр.

  • Раніше Гончарук пояснив, що послуги за газ і його транспортування розділили, щоб споживачі могли вільно міняти компанію, яка буде поставляти газ. Це європейська практика, щоб уникнути монополії, відзначав він. Також Гончарук стверджував, що поділ платіжок не впливає на вартість газу - плата за транспортування раніше входила в єдиний тариф.
  • Українці отримують дві платіжки за газ з січня 2020-го.

Читайте також: Нафтогаз розрахував вартість газу за новою формулою. Якою буде цифра в платіжці? Розбір

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини