Duty Free в терміналі F Борисполя почне працювати в лютому

05.02.2020, 16:21
Duty Free в терміналі F Борисполя почне працювати в лютому - Фото
Фото: tax-free.no

Перший магазин duty free в терміналі F аеропорту Бориспіль відкриється протягом 3 тижнів. Про це в розповів LIGA.net співвласник найбільшої в Україні мережі магазинів duty free Артур Гранц.

Його компанія БФ Енд ГХ Тревел Рітейл Лтд виграла конкурс на оренду 191 кв м приміщень в залі вильоту. Договір підписаний 31 січня. Щомісяця оператор буде перераховувати 4 млн 678 тис. грн платежів, або близько 24 000 грн за кв.м. Магазин буде працювати під торговою маркою Heinemann.

БФ Енд ГХ Тревел Рітейл Лтд - основний оператор магазинів безмитної торгівлі в терміналі D.

Читайте також: Хто й коли відкриє duty free в терміналі F Борисполя. Деталі

  • Аукціон з оренди приміщення в митній зоні терміналу F аеропорту Бориспіль площею 191 кв м відбувся 30 січня. У ньому взяли участь 12 компаній. Під час аукціону стартова ціна виросла в 19 разів і склала рекордні для комерційної нерухомості в Україні $1000 за квадратний метр.
  • Під торгові площі і duty free в терміналі F відведено 2292,6 кв м. Вони розбиті на 39 лотів і будуть розіграні протягом 2020 років через майданчик Prozorro. Під кафе планують віддати три великі ділянки на 333, 249,6 і 95,5 кв м. 317,9 метрів відведено для бізнес-залу; чотири майданчики - 62,6, 191, 248,3 і 266,6 кв м - для магазинів duty free. Невеликі лоти передбачають розміщення авіакас, торгових точок мобільного зв'язку, продажу морозива, аптеки і банкомату.
  • Термінал F відновив роботу 31 березня 2019 року. Базові авіакомпанії - Ryanair і SkyUp. У 2019 комплекс обслужив понад 2 млн пасажирів. На 2020 рік заплановано обслужити 3 млн пасажирів. Зараз в терміналі немає жодної стаціонарної точки торгівлі або закладів громадського харчування.
  • Влітку гендиректор Борисполя Павло Рябікін розповів LIGA.net, що аеропорт зацікавлений в розширенні площ громадського харчування, але "робиться все для того, щоб ні один новий конкурс не відбувся". За його словами монопольне положення з оренди площ у Борисполі займає БФ Груп Артура Гранца.

Читайте також: Король Duty Free. Як живе й на чому заробляє Артур Гранц
<a href="http://www.liga.net/">Источник</a>

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского