RU

Дубілет запустив безкоштовний Telegram-бот Kind Reminder для організації роботи бізнесу

04.06.2021, 20:12
Дубілет запустив безкоштовний Telegram-бот Kind Reminder для організації роботи бізнесу - Фото
Дмитро Дубілет, Фото: Андрій Гудзенко/Liga.net

Дмитро Дубілет запустив безкоштовний Telegram-бот  KindReminder, що допомагає контролювати виконання завдань у команді або з іншими компаніями. Сервіс безкоштовний і буде корисний для малого бізнесу і великих організацій,  зазначає підприємець на своїй сторінці в Telegram.

Використовуючи бот, користувачі можуть ставити завдання для виконавців безпосередньо в загальному чаті з колегами або в самому боті. Кожне завдання має виконавця і термін виконання. За день до закінчення терміну виконавцю приходить нагадування, що треба внести звіт. Якщо звіт не вносять, то бот нагадує про це щодня.

Підписуйтесь на LIGA.Tech у Facebook: головні новини про технології

Виконавець може внести звіт "Виконано" або попросити зняти контроль чи перенести на іншу дату. Той, хто контролює, може прийняти звіт, відхилити або перенести на інший термін. Докладні інструкції та відео Дубілет привів на  сайті бота. Там же описано й інші функції.

Головна перевага бота, за його словами, полягає в тому, що робота із завданнями відбувається в тому самому середовищі, що і спілкування, а не в окремих інтерфейсах. Окрім того, бот відмінно підійде для роботи із зовнішніми компаніями, оскільки сторонні особи не можуть потрапити в корпоративні Jira або Trello.

Дмитро також зазначив, що бот спочатку створювався для бізнесу, яким він сам керує, а тепер вирішили його зробити доступним для всіх, хто бажає.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини