RU

Дубілет анонсував запуск програмної каси Checkbox

27.07.2020, 15:01
Дубілет анонсував запуск програмної каси Checkbox - Фото
Дмитро Дубілет (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Екс-міністр і співвласник банку Monobank Дмитро Дубілет оголосив про запуск свого нового програмного продукту Checkbox, який повинен спростити для бізнесу роботу програмних кас реєстратора розрахункових операцій (РРО). Про це він повідомив в своєму телеграм-каналі.

"Трохи передісторії. Майже кожен бізнес повинен мати касові апарати. Ви всы їх, звичайно, бачили. У народі їх називають "гробиками"- вони дорогі і неефективні. Ринок касових апаратів розділений між кількома компаніями і являє собою класичну олігополію. Завдяки дерегуляції і новим АРІ від податкової стало можливим позбутися, нарешті, від цих гробиків", - написав Дубілет.

Малий бізнес зможе користуватися веб-сторінкою, чат-ботом або мобільним додатком, формувати чеки і друкувати їх або відправляти клієнту на емейл. Інтернет-магазинам надається АРІ, яке з ними інтегрується.

"Особливість українського е-комерсу полягає в тому, що більшість товарів оплачується при отриманні - і для цього нинішні касові апарати підходять погано. Тепер же можна буде відправляти клієнту чек на емейл автоматом після оплати і отримання товару. Роздрібна торгівля (середній і великий бізнес) - магазини, ресторани і т.д. Тут, знову ж таки, ми надаємо просто інструмент для інтеграції з фронт-системами (програма, яка встановлюється в пару кліків і замінює собою касу)", - заявив Дубілет.

Сервіс буде запущено з 1 серпня.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини