RU

ДТЕК спростовує багатомільйонний борг за передачу електроенергії

15.01.2020, 15:00
ДТЕК спростовує багатомільйонний борг за передачу електроенергії - Фото
Фото: Укренерго

Інформація про припинення платежів державі за передачу електроенергії і накопичення боргів перед Укренерго холдингом ДТЕК не відповідає дійсності. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Більш того, ДТЕК називає поширення такої інформації цілеспрямованою атакою на репутацію компанії.

D.Trading виконує всі платежі за передачу електроенергії, зазначили в ДТЕК.

"Борг, який приписується компанії, пов'язаний з операціями експорту та імпорту електроенергії. Типовий договір про надання послуг з передачі електроенергії не визначає обсяги електроенергії при експорті, імпорті, транзиті, як базу для нарахування оплати за послугу з передачі. При цьому, він встановлює, що всі відносини, неврегульовані договором, регулюються законодавством", - сказано в повідомленні.

Сьогодні відбудуться відкриті публічні обговорення внесення змін до Кодексу системи передачі в частині встановлення такої оплати на послуги з передачі при експорті електроенергії, додали в ДТЕК.

"Жоден експортер електроенергії в Україну не оплачує послуг із передачі. Такі платежі відповідно до європейського законодавства вважаються додатковим митом, що не відповідає умовам угоди про асоціацію України з ЄС", - зауважили в фірми.

Також у ДТЕК заявили, що розглядають можливість подачі позову проти видання Наші Гроші, яке, на думку компанії, "систематично публікує неправдиву інформацію про D.Trading".

Читайте також: У нашій енергетиці залишилися держава й олігархи. Інтерв'ю з главою Укренерго

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини