RU

ДТЕК Київські електромережі оштрафували за підключення до мереж особняка Ахметова

15.04.2021, 17:50
ДТЕК Київські електромережі оштрафували за підключення до мереж особняка Ахметова - Фото
Будинок Ахметова (Фото – скришнот із відео Bihus.info – YouTube)
доповнено уточнено

Нацкомісія з держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) оштрафувала на 1,7 млн ​​грн компанію ДТЕК Київські електромережі за порушення ліцензійних умов розподілу електроенергії. Про це  повідомляє пресслужба регулятора.

Одним із порушень компанії стало несанкціоноване і неправомірне приєднання до мереж об'єкта в селі Плюти (Київська область), що є місцем проживання Ріната Ахметова.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

"Формально, за документами, це санаторій, а фізично – це житло Ріната Леонідовича", –  сказала під час засідання член НКРЕКП Ольга Бабій.

Вона додала, що об'єкт знаходиться за межами території здійснення ліцензійної діяльності ДТЕК Київські електромережі, в зв'язку з чим НКРЕКП зобов'язала компанію до 20 травня 2021 року надати регулятору оновлені відомості про місця та засоби здійснення господарської діяльності.

Також підставою для штрафу стала низка інших порушень ДТЕК Київські електромережі: несвоєчасні приєднання споживачів, несвоєчасні виплати компенсацій за надання неякісних послуг, а також введення в експлуатацію з порушенням законодавства об'єктів на 311,3 млн грн.

Крім того, як уточнила Бабій у Faceobook, до кінця 2021-2022 року завершить розпочаті реконструкції своїх активів на 772 млн грн.

Водночас у ДТЕК заявили, що компанія ДТЕК Київські електромережі не була оштрафована за приєднання об'єкта в селі Плюти. Там заявили, що Київські електромережі підключили будинок у селищі до електромереж законно, на підставі звернення "замовника". Дата приєднання – 30 листопада 2020 року.

"Приєднання до електромереж – це прямий обов'язок оператора системи розподілу, як і обслуговування електроліній та забезпечення якісного електропостачання. Клієнт може самостійно вибирати оператора системи розподілу, від якого він хоче приєднатися", – заявили в ДТЕК, додавши, що зі штрафом регулятора не згодні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини