RU

ДТЕК Енерго реструктуризував борг на $2 млрд

18.05.2021, 15:20
ДТЕК Енерго реструктуризував борг на $2 млрд - Фото
Максим Тімченко (фото: пресслужба ДТЕК)

ДТЕК Енерго (входить до енергохолдингу ДТЕК Ріната Ахметова) завершив реструктуризацію кредитного портфеля, що передбачає конвертацію поточного випуску єврооблігацій і основної суми банківського боргу в нові єврооблігації. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Відзначається, що таким чином, позики ДТЕК Енерго переведені в публічний фінансовий інструмент.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

17 травня угода з кредиторами, затверджена Високим судом Англії та Уельсу, вступила в законну силу.

Згідно з умовами реструктуризації, частина поточної заборгованості за єврооблігаціями ДТЕК Енерго буде конвертована в єврооблігації ДТЕК Нафтогаз сумою $425 млн зі ставкою 6,75% річних і терміном обігу до 31 грудня 2026 року. Інша заборгованість (основна частина банківського боргу і поточний випуск єврооблігацій за вирахуванням суми випуску єврооблігацій ДТЕК Нафтогаз) буде конвертована в нові єврооблігації на суму $1,65 млрд ДТЕК Енерго зі ставкою 7% річних і терміном погашення до 31 грудня 2027 року. 

"ДТЕК Енерго, незважаючи на втрату активів на Донбасі, системну кризу на ринку електроенергії України і економічний спад, викликаний пандемією коронавірусу COVID 19, успішно завершив процес реструктуризації єврооблігацій і основної банківської заборгованості на загальну суму понад $2 млрд. У конструктивному, партнерському діалозі з нашими кредиторами ми визначили параметри випуску нових єврооблігацій", – зазначив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

У 2021 році ДТЕК Енерго у грошовій формі буде виплачувати купон за процентною ставкою 1,5% річних, інша частина купона розміром 3,5% річних буде капіталізована і додана до основної суми боргу. Запропоновані виплати на 2021 рік відповідають ситуації в українській енергетиці, відзначили в ДТЕК Енерго.

  • В кінці березня ДТЕК Енерго попередило про невиплату відсотків за банківськими кредитами і єврооблігаціями, термін яких припадав на 31 березня – 1 квітня, в зв'язку з розробкою пропозиції про реструктуризацію боргу. Потім ДТЕК Енерго повідомило про початок переговорів із кредиторами про реструктуризацію позик і підготовку пропозиції із введення standstill.
  • Чистий збиток ДТЕК Енерго склав 19,1 млрд грн за 2020 рік, водночас компанія зафіксувала в 2019 році чистий прибуток розміром 2,5 млрд грн.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини