RU

ДТЕК Ахметова розриває договір оренди і повертає Добропіллявугілля державі

06.10.2020, 19:55
ДТЕК Ахметова розриває договір оренди і повертає Добропіллявугілля державі - Фото
Фото: пресслужба ДТЕК

ДТЕК Ріната Ахметова  досяг домовленості з Кабінетом міністрів про розірвання договору оренди шахт державної компанії Добропіллявугілля. Про це повідомляє пресслужба групи.

Добропіллявугілля увійде до складу нового акціонерного товариства, створюваного за участю ПАТ Центренерго і державних вугледобувних підприємств. Відповідне розпорядження про створення АТ опубліковано на сайті Кабміну.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Згідно з планом заходів, що додається до розпорядження уряду, Фонд держмайна до 7 жовтня 2020 року має вжити заходів щодо розірвання договору оренди цілісного майнового комплексу держпідприємства Добропіллявугілля, укладеного з ДТЕК Добропіллявугілля.

Міненерго та Фонд держмайна повинні завершити процедуру повернення вугледобувної компанії у держвласність до 25 січня 2021 року.

У документі також зазначено, що ДТЕК має зобов'язання погасити заборгованість з орендної плати та пені за весь строк дії договору оренди, забезпечити компенсацію амортизаційного фонду і відмовитися від права на отримання компенсацій.

Проєкт рішення про створення акціонерного товариства на базі Центренерго спеціальна комісія представників Міненерго, ФДМ і ПАТ Центренерго повинна внести на розгляд Кабміну до 31 березня 2021 року.

За 10 років оренди ДТЕК інвестував у розвиток шахт Добропіллявугілля більше $400 млн, йдеться в повідомленні групи.

У січні 2011 року ДТЕК Ріната Ахметова підписав із ФДМ договір оренди цілісного майнового комплексу держпідприємства Добропіллявугілля на 49 років. Початковий рівень місячної плати за оренду становив близько 7 млн ​​грн, вартість оренди коригується з урахуванням індексу споживчих цін. ДТЕК Добропіллявугілля є одним із найбільших вуглевидобувних об'єднань в Україні. До його складу входять шахти Алмазна, Білицька, Добропільська, Новодонецька та Піонер.

Підписуйтесь на розсилки LIGA.net – тільки головне у вашій пошті

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини