ДТЕК Ахметова призупиняє найбільшу в Україні шахту і три ГЗК

14.04.2020, 17:38
ДТЕК Ахметова призупиняє  найбільшу в Україні шахту і три ГЗК - Фото
Фото: EPA

Енергохолдинг ДТЕК Ріната Ахметова виведе в простій з 20 квітня найбільше в Україні вуглевидобувне підприємство Павлоградвугілля. Про це повідомив генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко на онлайн-брифінгу 14 квітня.

"У ситуації, що склалася сьогодні на ринку електроенергії, - тотальних неплатежів, відсутності можливості заплатити за перевезення вугілля й купівлю матеріалів - ми заявляємо про зупинку найбільшого вугільного об'єднання країни "Павлоградвугілля", - сказав він.

За його словами, шахта зупиниться як мінімум на два тижні.

Як повідомляє  прес-служба ДТЕК, разом із 10 шахтами Павлоградвугілля, зупиняться три збагачувальних шахти - Павлоградська, Добропільська і Курахівська, а також Першотравенський ремонтно-механічний завод і Науково-виробничий центр ДТЕК.

Зупинку підприємств у ДТЕК зв'язали з кризою в енергетичній галузі та дестабілізацією роботи всіх вугільних підприємств.

"Через безконтрольний імпорт електроенергії з Росії та Білорусі знизилася затребуваність вітчизняної електроенергії і, як наслідок, знизився обсяг споживаного вугілля. На складах ТЕС і шахт накопичено понад 2,9 млн тонн незатребуваного вугілля. В країні призупинена робота близько 30 вугільних шахт, у простої знаходяться більше 40 000 осіб", - заявили в ДТЕК.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина