RU

Dragon Capital придбав сайти "Мінфін" і finance.ua

11.01.2021, 11:58
Dragon Capital придбав сайти
Томаш Фіала (фото – Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Фонд прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund LP завершив операцію із купівлі контрольного пакету акцій компанії Treeum, яка керує медіаресурсами minfin.com.ua і finance.ua. Суму угоди в компанії не розкривають.

"Ми очікуємо зростання попиту на фінансові продукти, а компанія Treeum має хороші шанси скористатися цією ринковою можливістю", – зазначив Андрій Носок, керуючий директор, співголова напрямку прямих інвестицій у Dragon Capital.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Treeum – фінансовий онлайн супермаркет, який управляє медіаресурсами minfin.com.ua і finance.ua. Їхня сумарна аудиторія оцінюється в 8 млн відвідувачів на місяць. Компанія заснована Сергієм Віндерських, Євгеном Ізмайловим і Іваном Євтушенком у 2008 році. Dragon Capital працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надаючи інвестиційні, банківські та брокерські послуги для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром інвесткомпанії є чех Томаш Фіала. Компанії також належить медіаходинг "НВ", до якого входять однойменні радіостанція, журнал та інтернет-видання.

Читайте також: Розмова про важливе |  Медведчук і Коломойський можуть додати економіці великих проблем. Інтерв'ю з Фіалою

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини