RU

ДПСУ закликає бізнес реєструвати податкові накладні

15.12.2011, 09:47
ДПСУ закликає бізнес реєструвати податкові накладні - Фото
19020e7fa28cce21e36e4d9c3612936c.jpg
Державна податкова служба України пропонує підприємцям протягом грудня спробувати зареєструвати в Єдиному державному реєстрі податкових накладних хоча б одну податкову накладну.

Як повідомляє прес-служба ДПСУ, така ініціатива пов'язана з тим, що з 1 січня 2012 року Податковим кодексом вводиться обов'язкова реєстрація податкових накладних, в яких сума ПДВ перевищує 10 тис.грн.

За попередніми розрахунками фахівців ДПСУ, ці нововведення приведуть до збільшення до 65 тис. (тобто в 10 разів) кількості підприємств України, які зобов'язані реєструвати податкові накладні.

З урахуванням цього, завчасна апробація зазначеного механізму керівниками та бухгалтерами підприємств надасть необхідний час для адаптації бізнесу. Крім того посадові особи СГД набудуть необхідного практичного досвіду, що дозволить їм уникати непорозумінь, збоїв і технічних помилок при реєстрації в подальшому.

Розширена інформація про подачу податкових документів в електронному вигляді розміщена на офіційному сайті Державної податкової служби в розділі "Платникам податків про електронну звітність".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини