RU

ДП "Антонов": Укроборонпром намагається припинити діяльність авіапідприємства

09.06.2020, 15:56
ДП
Президент ДП Антонов Олександр Донець (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

ДП "Антонов"  звинувачує держконцерн Укроборонпром в агресивній політиці в авіаційній галузі та щодо авіапідприємства зокрема. Про це йдеться у відкритій заяві ДП "Антонов", яка є в розпорядженні LIGA.net.

"За п'ять років роботи у складі Концерну "Антонов" не отримав від керуючої структури ніякої підтримки. Зате кожен крок підлягав перевірці та контролю, що призводило до гальмування виробничого процесу і зниження ефективності роботи підприємства. Сьогодні ситуація загострюється", - йдеться в зверненні.

На авіапідприємстві стверджують, що результати роботи комісії держконцерну "є недостовірними, а в більшості питань - відверто маніпулятивними, і не відображають реальних результатів господарської діяльності підприємства".

У копанії також стверджують, що держконцерн свідомо гальмує затвердження фінплану підприємства через спроби отримати 15% прибутку від його діяльності за 2018 рік.

Колектив авіапідприємства підготував відкриті звернення до керівництва держави.

У прес-службі ДП "Антонов" LIGA.net також повідомили, що т.в.о. президента підприємства призначено Олександра Лося, при цьому президент Олександр Донець поки що не звільнений, так як знаходиться на лікарняному.

  • Сьогодні глава Укроборонпрому  Айварас Абромавичус звільнив президента ДП "Антонов" Олександра Донця та призначення т.в.о. Олександра Лося.
  • У березні ДП "Антонов" повідомляв, що Укроборонпром вимагає від авіазаводу щоквартальний внесок на 41 млн грн (15% чистого доходу за 2018 рік). Антонов, у свою чергу, погрожував зривом контракту з Перу.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини