ДП "Антонов" і Укроборонпром не поділили 40 млн грн. Це заважає контракту з Перу

03.03.2020, 18:33
ДП
Ан-178 (фото - ДП "Антонов")

Укроборонпром вимагає від авіазаводу щоквартальний внесок, Антонов, у свою чергу, загрожує зривом контракту з Перу. Що сталося

ДП "Антонов" не отримало авансовий платіж від Укроборонпрому за проектом Ан-178 для МВС Республіки Перу. А вимога держконцерну сплатити щоквартальний внесок загрожує зривом міжнародного контракту. Таку заяву ДП "Антонов" опублікувало на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з наказом Укроборонпрому, ДП "Антонов" має сплатити концерну внесок за перший квартал 2020 року на суму 41 млн грн (15% чистого доходу за 2018 рік). Копія документа є у розпорядженні LIGA.net.

У відповідь на це в ДП "Антонов" заявили, що всі роботи за програмою Ан-178 для МВС Перу підприємство виконує за свій рахунок.

"У такій ситуації ДП "Антонов" змушене повідомити, що вимога концерну про термінову виплату щоквартального внеску унеможливлює своєчасне виконання зобов'язань за міжнародним контрактом з іноземним замовником", - заявили в ДП "Антонов".

Варто зазначити, що через деякий час повідомлення зникло зі сторінки Facebook ДП "Антонов". LIGA.net встигла зробити скріншоти повідомлення:

ДП "Антонов" і Укроборонпром не поділили 40 млн грн. Це заважає контракту з Перу

ДП "Антонов" і Укроборонпром не поділили 40 млн грн. Це заважає контракту з Перу
  • У грудні 2019 року ДП "Антонов" заявляло, що роботи щодо запуску в серійне виробництво п'яти транспортних літаків Ан-178 продовжуються. Згідно з контрактом, підписаним компанією Спецтехноекспорт із МВС Республіки Перу, один із цих літаків буде поставлено в цю південноамериканську країну. У ДП "Антонов" запевняли, що планер літака буде побудовано в 2020 році. Весь контракт має бути виконаний у 2021 році.
  • Про підписання контракту з Міністерством внутрішніх справ Республіки Перу з постачання літака Ан-178 стало відомо в листопаді 2019 року.

Свій перший політ Ан-178 виконав у травні 2015 року. Пізніше ДП "Антонов" провело імпортозаміщення російських комплектуючих літака. Максимальна висота польоту Ан-178 - 12,2 км, дальність польоту - 5500 км, максимальна швидкість - 825 км/год. Літак має унікальну форму фюзеляжу, рампу для навантаження і вивантаження габаритних вантажів. ПС здатне сідати і злітати з будь-яких аеродромів, зокрема ґрунтових.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии