RU

Довгий розкритикував рішення Кабміну щодо вартості житла

28.08.2008, 11:44

Секретар Київради Олесь Довгий розкритикував заяву Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко про зменшення вартості житла на 50% у зв'язку із скасуванням пайової участі забудовників. Про це він сказав сьогодні перед початком пленарного засідання Київради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О. Довгий наголосив, що Прем'єр-міністра ввели в оману і дезінформували "ті міністри, які лобіюють інтереси забудовників". Крім того, він нагадав, що у Києві пайова участь становить 3-7% від вартості одного квадратного метра житла.

Секретар Київради також зазначив, що кошти від пайової участі забудовників ідуть на будівництво дитячих садків, поліклінік та іншої соціальної інфраструктури. За його словами, якщо скасувати пайову участь забудовників, то столиця втратить близько 1,5 млрд. грн. Тому О. Довгий пообіцяв не допустити зриву програми соціально-економічного розвитку Києва.

Нагадаємо, 27 серпня Ю. Тимошенко заявила, що Кабінет Міністрів України знизив до мінімуму відрахування, які здійснюються при будівництві житла. Крім того, за її словами, сьогодні українські забудовники змушені платити низку зборів, частка яких у собівартості будівництва житла сягає 49,5%. Проте рішенням уряду ці збори буде скасовано.

Досьє на Олеся Довгого >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини