RU

Доступне житло в Україні будуватимуть по досвіду Фінляндії

28.08.2012, 17:31
Доступне житло в Україні будуватимуть по досвіду Фінляндії - Фото
e33f468dbaf1e7cf7fa8f07f45a082ca.jpg

Українська делегація на чолі з віце-прем'єр-міністром - міністром інфраструктури України Борисом Колесніковим вивчає досвід Фінляндії щодо будівництва доступного житла.

Як повідомляє прес-служба Мінінфраструктури, Колесніков разом з керівництвом Київської, Донецької, Одеської, Львівської, Дніпропетровської та Харківської облдержадміністрацій сьогодні, 28 серпня, відвідав будівельний майданчик, готовий для продажу житла, в Маллет (район Пасіла м. Гельсінкі). Там вони оглянули будинки, побудовані з елементів, виготовлених за технологіями провідних компаній, що займаються будівництвом доступного житла в Фінляндії.

За словами віце-прем'єр-міністра, вже незабаром будуть визначені стандарти будівництва доступного житла в Україні. "Ми наблизилися до прийняття єдиного стандартного варіанту, який дозволить зробити житло доступним для кожної української сім'ї. Ми обговоримо технології виробництва і разом з міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолієм Близнюком ухвалимо остаточне рішення", - сказав Колесніков.

Зокрема, перші будинки економ-класу в Україні планується побудувати по досвіду Фінляндії. "У фінів є чому повчитися, - зазначив Колесніков. - Тут багато цікавих рішень: як зроблені вікна, балкони. Думаю, що перший проект нам слід замовити у Фінляндії, тобто залучити їх архітекторів, які навчать нашу молодь, яка одержує освіту в архітектурних вузах, працює в майстернях".

Досьє на Бориса Колеснікова

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини