RU

"Доступна іпотека 7%". До програми приєднаються ще 12 банків

09.03.2021, 13:53
Фото: depositphotos.com

До державної програми "Доступна іпотека 7%" незабаром приєднаються ще 12 банків. Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко в прямому ефірі одного з телеканалів, передає пресслужба Міністерства фінансів.

За його словами, зараз в програмі беруть участь 7 уповноважених банків – як державних, так і комерційних.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"На черзі підписання відповідних договорів з ще 12 банками, тобто їх перелік постійно оновлюється", – повідомив Сергій Марченко.

За його словами, близько 5000 сімей зможуть скористатися програмою в 2021 році. Плановий портфель іпотечних кредитів в цьому році становить 5 млрд грн.

"Програма буде діяти і в подальшому. Сьогодні ми розглядаємо трирічний період середньострокового бюджетного планування та закладання коштів на наступні періоди для того, щоб програма доступної іпотеки під 7% розвивалася. Ті, хто візьмуть кредит в 2021-2022 роках, мають чітку гарантію, що в рамках Державної програми "Доступна іпотека 7%" держава буде компенсувати до повного погашення кредиту", – запевнив міністр фінансів Сергій Марченко.

Механізм реалізації програми передбачає часткову компенсацію відсотків за іпотечними кредитами з боку держави – до максимально сприятливих для людей 7% річних. Також передбачена можливість використання кредитних гарантій Фонду як забезпечення для предметів іпотеки, які ще не введені в експлуатацію.

Поставте свої об'єкти нерухомості на моніторинг в сервісі SMS-Маяк. Сервіс миттєво проінформує про зміни статусу об'єктів нерухомого майна у вигляді повідомлення в особистому кабінеті, sms-повідомлення або email-листа. Поставити на моніторинг зараз.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини