RU

Доставка періодики подорожчає

10.10.2008, 15:25

Міністерство транспорту і зв'язку повідомило про впровадження нових тарифів на прийом і доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою. Відповідний наказ Міністерства транспорту і зв'язку України № 1158 "Про затвердження тарифів на прийом і доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою" зареєстровано в Міністерстві юстиції України 2 жовтня 2008 року під № 924/ 15612.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Мінтрансзв’язку, згідно з досягнутими домовленостями з Національною спілкою журналістів України, тарифи на прийом і поширення друкованої періодики за передплатою з 1 січня 2009 року збільшаться на 27 %. "Впровадження наказу дасть змогу частково наблизити тарифи до рівня їхньої собівартості і частково зменшити збитки державних підприємств, які здійснюють поширення періодичних друкованих видань за передплатою", - йдеться у заяві Мінтрансзв’язку.

Спочатку "Укрпочта" ініціювала підвищення тарифів на 55 %, що допомогло б збільшити прибутковість цього підприємства. У цей момент "Укрпошта" працює з рентабельністю 0,7 %.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини