RU

Донецьк затвердив програму інвестиційного розвитку до 2020 року

24.12.2009, 10:45

Міська рада Донецька затвердила Програму інвестиційного розвитку міста до 2020 року. Головна мета програми - залучити якомога більше інвестицій з усіх можливих джерел фінансування і забезпечити їхнє максимально ефективне використання.

Як повідомляє прес-служба голови донецької держміськадміністрації Олександра Лук’янченко, обсяги мобілізації інвестиційних коштів для реалізації інвестиційних проектів становлять 70,5 млрд. грн., зокрема потреба в інвестиціях - 64,8 млрда. грн.

Внаслідок відбору максимально ефективних для міста інвестиційних проектів, було сформовано каталог інвестиційних проектів, в якому надана інформація 72 підприємств і організацій щодо 139 інвестиційних проектів.

Оцінка потенціалу інвестиційної привабливості міста проводилася на принципах SWOT-аналізу і компаративного аналізу аналогічних показників по Києву і Дніпропетровську, як містах-лідерах із залучення прямих іноземних інвестицій.

Планується, що реалізація програми забезпечить постійний соціально-економічний розвиток міста, інтеграцію в систему національного і міжнародного руху фінансових ресурсів і підвищення рівня життя і добробуту населення.

Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини