RU

Донецьк розпочинає спільну роботу над залученням інвестицій

30.10.2008, 16:32

Донецька обласна держадміністрація, Державне агентство України з інвестувань та інновацій і Донецький науковий центр НАН і МОН України підписали угоду про спільну діяльність. Цю угоду укладено в рамках щорічного Міжнародного саміту Донецької області з метою формування сприятливих умов для стимулювання інноваційної діяльності регіону.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ з Донецька, документ повинен сприяти створенню належних умов для збільшення випуску інноваційної продукції, підвищення конкурентоздатності, реалізації інноваційних програм і проектів, зокрема спрямованих на впровадження ресурсо- і енергозбережних, екологічно чистих технологій. Очікується, що все це дасть змогу наблизитися до технічного переоснащення вітчизняних підприємств, освоєння імпортозамінної техніки, нових видів продукції, послуг і робіт і до ефективного використання наукового, науково-технічного та інноваційного потенціалу.

Сторони, що підписали угоду, зобов'язалися створювати правові, організаційні, соціально-економічні, фінансові та інші умови для ефективного використання вітчизняного, науково-технічного та інноваційного потенціалу регіону.

Також сторони будуть впроваджувати якісно нові підходи до використання сировинних ресурсів, збираються забезпечити взаємодію науки виробництва фінансової сфери з метою розвитку інноваційної діяльності Донецької області.

Нагадаємо, вчора почав свою роботу щорічний Міжнародний інвестиційний саміт у Донецькій області за участю президентів України Віктора Ющенка і Польщі Лєха Качиньського. Серед іншого, саміт розглядає питання, що стосуються особливостей інвестування в українську економіку, підготовки Донецької області до Євро-2012, а також питання інвестицій у реальний сектор Донбасса.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини