RU

Домовилися. Коли відновиться будівництво об'єктів Укрбуду

24.12.2019, 16:58
Домовилися. Коли відновиться будівництво об'єктів Укрбуду - Фото
Фото: офіційний сайт Укрбуд Девелопмент

Учора, 23 грудня, відбулася зустріч представників керівництва ХК Київміськбуд, компанії УкрБуд і представників групи інвесторів щодо добудови об'єктів Укрбуду, повідомили LIGA.net у прес-службі Київміськбуду. За результатами зустрічі підписано меморандум.

Документ включає 23 ЖК і один бізнес-центр. Як повідомив LIGA.net один із інвесторів, на прохання присутніх на зустрічі представників Київміськбуду і Укрбуду були виключені два об'єкти - ЖК Генезис і ЖК Едельвейс.

"У ЖК "Генезис" і ЖК "Едельвейс" власники земель - приватні особи, які не хочуть співпрацювати з Київміськбудом. Вони шукають або вже знайшли більш вигідну альтернативу, на що мають повне право", - зазначив інвестор Укрбуду.

У розпорядженні LIGA.net є список умов, висунутих у меморандумі. Ось деякі з них:

  • відновлення будівництва протягом шести місяців з дня підписання меморандуму;
  • отримання сертифікатів Державної архітектурно-будівельної інспекції для п'яти об'єктів, що знаходяться на завершальному етапі будівництва. Це ЖК "Новомостицький", ЖК "Пектораль", ЖК "Гармонія", ЖК "Харківський" і ЖК "Сонячна Рів'єра";
  • прибутковість об'єктів не повинна впливати на визначення термінів відновлення будівництва;
  • Київміськбуд бере відповідальність за охорону об'єктів;
  • інвестори відновлять оплату за невиплачені квадратні метри після повної передачі об'єктів у Київміськбуд;
  • інвестори не будуть доплачувати за куплені квадратні метри;
  • ініціативна група отримує доступ до моніторингу об'єктів і буде залучена до нарад, зокрема щодо погодження графіків будівництва.

"Загалом, існує дуже багато юридичних питань, які блокують передачу об'єктів, але робота йде, хоча оцінити прогрес поки важко", - пояснив співрозмовник LIGA.net з ініціативної групи інвесторів.

  • Раніше в Київміськбуді говорили, що недобудовані комплекси будуть добудовувати за рахунок прибуткових. Крім того, компанія готова використовувати свій нерозподілений прибуток за останні 10 років і залучити кредити в державних банках. Гроші планують відшкодувати після продажу квартир.
  • Президент України Володимир Зеленський заявив, що питання про те, хто добудує ЖК компанії Укрбуд, яка призупинила будівництво 25 житлових комплексів у Києві, вирішено. Добудовувати їх погодився Київміськбуд. Ключовий акціонер ПрАТ ХК Київміськбуд - Київська міська громада, якій належить 80% акцій компанії. Детальніше про проблеми й історію падіння Укрбуду, читайте тут.

Читайте також: Що треба знати інвесторові "Укрбуду"? 5 головних питань і відповідей

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини