RU

Долю податкової міліції можуть визначити вже найближчим часом

14.02.2012, 12:35
Долю податкової міліції можуть визначити вже найближчим часом - Фото
Андрій Портнов
Рішення про подальшу форму роботи податкової міліції буде прийматися на основі аналізу її діяльності. Про це сказав в ефірі ICTV радник президента України - керівник Головного управління з питань судоустрою Адміністрації президента Андрій Портнов.

Як повідомляє прес-служба президента України, Портнов зазначив, що доля цього відомства може визначитися вже найближчим часом - навіть до прийняття парламентом у другому читанні Кримінального процесуального кодексу.

"Після декриміналізації трьох статей Кримінального кодексу про економічні злочини, у разі якщо парламент скасує альтернативну підслідність, фактично за податковою міліцією залишиться всього шість статей. Доцільність існування податкової міліції в такому вигляді зараз вивчається на основі статистичної інформації", - сказав радник президента.

Він також зазначив, що у зв'язку з повною відміною кримінальної відповідальності за контрабанду товарів українські митники практично щодня складають протоколи на суму до 1 млн.грн.

"Згідно з новим законом, у суду фактично один шлях: до державного бюджету зараховувати все, що конфісковано - а це стовідсоткова компенсація, плюс 100% штрафу. За весь минулий рік Україну від 100% розслідувань контрабанди - коли вона була під кримінальної статті - отримала 0 гривень до бюджету", - сказав Портнов.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини