RU

Долю японського кредиту для "Борисполя" вирішать 30 липня

25.07.2008, 15:06

Остаточне рішення щодо японського кредиту для будівництва терміналу "D" в аеропорту "Бориспіль" буде прийнято 30 липня. Про це сьогодні повідомив журналістам Міністр транспорту і зв'язку України Йосип Вінський.

"У середу буде прийнято остаточне рішення на засіданні Кабінету Міністрів України", - зауважив Міністр, слова якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, раніше Віце-прем'єр-міністр Іван Васюник повідомив, що уряд не має наміру відмовлятися від японського кредиту, призначеного для фінансування будівництва терміналу "D" в "Борисполі". І. Васюник заявив, що відмова України від японського кредиту на будівництво терміналу "D" аеропорту "Бориспіль" може стати загрозою для проведення Євро-2012 в Україні.

"У зв'язку з нещодавньою публічною заявою нашого колеги, Міністра транспорту і зв'язку про ніби політичне рішення стосовно можливої відмови України від японського кредиту на будівництво терміналу "D" головного аеропорту Євро - "Бориспіль", я прошу поставити сьогодні на розгляд засідання КМУ питання про підготовку аеропорту "Бориспіль" до Євро-2012 у контексті нових потенційних загроз, які могли б виникнути у разі можливої реалізації таких підходів", - зазначив Віце-прем'єр-міністр.

Досьє на Йосипа Вінського >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини