RU

Долару прогнозують зниження до всіх основних валют

03.11.2008, 12:50

Долару прогнозують зниження до всіх основних валют

Світові фондові індекси, що показують значне зростання, на цьому тижні будуть визначально впливати на динаміку валютних курсів. Найближчим часом потрібно чекати зниження курсу долара. Так, ціновий діапазон змін курсу валютної пари євро/долар буде коливатися в межах 1,23–1,33, британський фунт/долар – 1,58–1,70. Такий прогноз висловили експерти інформаційно-аналітичного центру "Форекс-клуб".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Форекс", за словами провідного аналітика Олексія Палія, на минулому тижні "стало помітним зниження напруженості на світових фінансових ринках". "Це повинно надати підтримку високодохідним валютам, таким як євро, фунт, австралійський долар, проти долара США і японської єни на фоні збільшення їхньої схильності до ризику", - прогнозує аналітик.

Експерти вважають, що основними подіями поточного тижня, "на які насамперед будуть звертати увагу інвестори, стануть засідання австралійського, англійського і європейського центральних банків щодо грошово-кредитної політики, прес-конференція голови Європейського Центрального банку (ЄЦБ) Тріше після засідання банку, а також публікація даних у сфері зайнятості США".

Нагадаємо, за інформацією аналітиків "Форекс", засідання FOMC (США), а також Банку Японії на минулому тижні обумовили "деяке зміцнення основних валют проти долара США, а також дещо знизили небажання інвесторів ризикувати". ФРС знизила ключову ставку на 0,5% (до 1%), Банк Японії – на 0,2% (до 0,3%). Значно зросли всі основні фондові індекси. "Курс пари євро/долар зріс на 0,85% (максимум тиждень було зафіксовано на рівні 1,3285, що понад 5% вище за ціну закриття попереднього тижня). Британський фунт зріс на 1%, індекс долара знизився на 0,85%", - зазначають експерти.

Про український дефолт у статті "Долар хитає крісло глави НБУ" >>>

Про прикладну боротьбу уряду Тимошенко з кризою у статті "Велика потреба" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини