RU

Долар зростає, євро знижується

26.08.2008, 10:06

Долар виріс до шестимісячного максимуму проти євро у вівторок перед виходом даних дослідження Ifo (Мюнхенського науково-дослідного інституту, - ред.) про ділові настрої в Німеччині.

Як повідомляє "К2Кapital", на думку аналітиків, ознаки загального економічного спаду забезпечили долару підйом протягом останнього місяця, оскільки інвестори продають валюти проблемних економік, таких як євро та австралійський долар, а також сировину.

Фунт знову опустився майже до дворічного мінімуму після того, як минулого тижня статистичні дані показали, що економічне зростання Великобританії сповільнилося у II кварталі, зміцнивши очікування з приводу того, що Банк Англії зменшить ключову ставку. Фунт опустився на 0,3% до $1,8435, що недалеко від дворічного мінімального рівня $1,8405, досягнутого в понеділок.

Трейдери вважають, що фунт може одержати тимчасове полегшення, якщо дані Ifo знову привернуть увагу інвесторів до економічних проблем єрозони. Очікується, що Ifo знизиться в серпні до 97,1 пунктів з 97,5 пунктів місяцем раніше. Щодо єни фунт знизився до тримісячного мінімуму - 201,67, а потім трохи зріс до 202,29.

Долар виріс на 0,2% до 109,74 єни, утримуючи цю позицію, незважаючи на те, що інші великі валюти подешевшали щодо японської валюти. Курс євро знизився на 0,2% до $1,4681, знову опускаючись до рівня шестимісячного мінімуму $1,4630, зафіксованого минулого тижня.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини