RU

Долар знову почав зростати

01.12.2008, 08:36

Долар знову почав зростати

Національний банк України встановив на 1 грудня офіційний курс американської валюти на рівні 687,7700 грн. за $100.

В останній банківський день осені зростання офіційного курсу долара в Україні припинилося. Національний банк встановив на 28 листопада офіційний курс американської валюти на рівні 674,1800 грн. за $100.

На четвер, 27 листопада, офіційний курс долара також було встановлено на рівні 674,1800 грн. за $100.

Нагадаємо, раніше НБУ вніс зміни до Положення про встановлення офіційного курсу гривні до іноземних валют і курсу банківських металів, прив'язавши офіційний курс гривня-долар до курсу на міжбанківському ринку. Відповідну постанову НБУ було зареєстровано в Міністерстві юстиції України і вона набула чинності 28 листопада 2008 року.

Згідно з постановою, офіційний курс гривні до долара розраховується "на рівні курсу, встановленого на міжбанківському валютному ринку України за результатами функціонування Системи підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України Національного банку України, який склався за попередній робочий день".

Раніше офіційний курс гривні до долара США розраховувався на основі котирування валюти на міжбанківському валютному ринку, а також з урахуванням інформації щодо офіційний курсу НБУ і інформацію про проведені операції купівлі-продажу іноземної валюти. Також враховувалися відомості про курсові і цінові зміни на світових фінансових і товарних ринках та інші показники, зміна яких може впливати на валютний ринок України.

Про взаємини долара і гривні читайте у статті "Скуті одним ланцюгом" >>>

Про курси валют >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини