RU

Долар знизився до євро на азійських торгах

08.09.2008, 10:21

Долар знизився до евро, але зріс до послабленої єни на торгах в Азії у понеділок після того, як уряд США взяв під контроль іпотечні компанії "Fannie Mae" та "Freddie Mac", прагнучи підтримати американський ринок житла та запобігти новим хвилюванням у глобальному фінансовому секторі.

Як повідомляє "Reuters", єна зазнала тиску на тлі новин про "Fannie" та "Freddie", оскільки дії уряду США знижують ризики для глобальних фінансових ринків та американської економіки, а зростання японської валюти останнім часом було багато в чому пов'язане з тим, що інвестори відмовлялися від ризикових позицій на користь більш безпечних активів.

Проте, порятунок іпотечних гігантів може здійснити обмежений вплив на американську економіку, і перспективи долара досі незрозумілі, враховуючи, що макроекономічні дані, які надійшли у п'ятницю, показали, що безробіття в США збільшилось, а кількість робочих місць зменшилася у серпні восьмий місяць поспіль, вважають аналітики.

Курс євро підвищився до $1,4401 з $1,4267 у кінці торгів у США в п'ятницю, відходячи від 11- місячного мінімуму, який спостерігався минулого тижня на рівні $1,4197. Індекс долара знизився на 0,22 % до 78,342.

Єна зростала минулого тижня, підіймаючись до дворічного максимуму до новозеландського долара і майже до п'ятирічного піку до фунта стерлінгів, оскільки неприйняття посилення ризику примушувало інвесторів відмовлятися від торгів "carry trade", у рамках яких вони позичали єну для купівлі інших валют та активів.

Зараз учасники ринку знову повертаються до операцій "carry trade", що привело до зниження єни щодо різних валют, а також до зростання євро та національних валют у країнах, багатих природними ресурсами, таких як Австралія.

Курс євро підвищився до 156,62 єни з 153,73 єни у кінці торгів у США в п'ятницю. Долар зріс до 108,74 єни з 107,74 єни.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини