RU

Долар знижується після відновлення напередодні

17.07.2008, 10:49

Долар знизився у четвер після повідомлення про те, що державні інвестиційні фонди збираються зменшити залежність від американської валюти, опублікованого у "Financial Times".

Як повідомляє "Reuters", аналітики вважають, що стаття, опублікована у "Financial Times", наголошує на поступовій відмові від долара, тенденція до якої з'явивилася протягом кількох останніх років і стала причиною зниження американської валюти до рекордних мінімумів щодо євро. "Стаття може трохи налякати ринок, хоч в ній немає нічого нового", - сказав Шарада Селванатан із "BNP Paribas".

Долар відновився у середу завдяки тому, що здешевлення нафти на $4 за барель та потужні корпоративні результати великого американського банку "Wells Fargo" зменшили побоювання щодо економіки та фінансових ринків США. Однак трейдери не переконані, що найгірший період кризи позаду. Ринкові гравці уважно стежать за цінами на нафту та чекають квартальних результатів "JPMorgan Chase" і "Merrill Lynch", які буде опубліковано сьогодні.

Долар знизився на 0,2% до 104,86 ієни, але поки що знаходиться вище двомісячного мінімуму 103,77 ієни, досягнутого у середу. Курс євро зріс на 0,2% до $1,5858, однак відступив від пікового рівня $1,6040, зафіксованого цього тижня. Щодо ієни європейська валюта практично не змінилася та торгується на рівні 166,20 ієни, також знизившись від позначки історичного рекорду 169,69 ієни, що спостерігався цього тижня. Стосовно кошика валют долар втратив 0,17% до 71,907.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини