RU

Долар і євро в Україні демонструють дружне зростання

09.12.2008, 09:32

Долар і євро в Україні демонструють дружне зростання

Основні іноземні валюти, на які орієнтується фінансовий ринок України - офіційний долар і офіційний євро - у вівторок, 9 грудня, продемонстрували зростання курсу.

Зокрема, Національний банк України встановив на вівторок офіційний курс долара на рівні 739,8900 гривень за $100, у той час, як на понеділок, 8 грудня, офіційний курс американської валюти було встановлено на рівні 735,9800 грн. за $100

Водночас, офіційний курс єдиної європейської валюти в Україні у вівторок, 9 грудня, складає 951,0546 грн. за 100 євро. На понеділок, 8 грудня, Національний банк України встановив офіційний курс євро на рівні 932,1187 гривень за 100 євро.

Нагадаємо, раніше НБУ вніс зміни до Положення про встановлення офіційного курсу гривні до іноземних валют і курсу банківських металів, прив'язавши офіційний курс гривня-долар до курсу на міжбанківському ринку. Відповідну постанову НБУ було зареєстровано у Міністерстві юстиції України і вона набула чинності 28 листопада 2008 року.

Згідно з постановою, офіційний курс гривні до долара розраховується "на рівні курсу, встановленого на міжбанківському валютному ринку України за результатами функціонування Системи підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України Національного банку України, що склався за попередній робочий день".

Раніше офіційний курс гривні до долара США розраховувався на основі котирування валюти на міжбанківському валютному ринку, а також з урахуванням інформації про чинний офіційний курс НБУ і інформації про проведені операції купівлі-продажу іноземної валюти. Також враховувалися відомості про курсові і цінові зміни на світових фінансових і товарних ринках та інші показники, зміна яких може впливати на валютний ринок України.

Про взаємовідносини долара і гривні читайте в статті "Скуті одним ланцюгом" >>>

Курси валют: підбірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини