RU

Долар в Україні побив рекорд

25.11.2008, 09:49

Долар в Україні побив рекорд
Долар в Україні досяг рекордного максимуму. Національний банк встановив на вівторок, 25 листопада, офіційний курс долара на рівні 629,5100 гривень за $100.

Напередодні, 24 листопада, Нацбанк України встановив офіційний курс долара на рівні 617,1700 грн. за $100.

У понеділок, 24 листопада, середній курс купівлі готівкового долара в українських банках, порівняно з п'ятницею, збільшився на 15,74 коп. і становив 6,1887 грн. Курс продажу американської валюти збільшився на 17,37 коп. до 6,2581 грн. Максимальний курс купівлі становив 6,2600 грн., мінімальний курс продажу - 6,1500 грн.

Нагадаємо, раніше НБУ вніс зміни до Положення про встановлення офіційного курсу гривні до іноземних валют і курсу банківських металів, прив'язавши офіційний курс гривня-долар до курсу на міжбанківському ринку. Відповідну постанову НБУ було зареєстровано в Міністерстві юстиції України і вона має набути чинності 28 листопада 2008 року.

Згідно з постановою, офіційний курс гривні до долара розраховується "на рівні курсу, встановленого на міжбанківському валютному ринку України за результатами функціонування Системи підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України Національного банку України, який склався за попередній робочий день".

Раніше офіційний курс гривні до долара США розраховувався на основі котирування валюти на міжбанківському валютному ринку, а також з урахуванням інформації про чинний офіційний курс НБУ і інформації про проведені операції купівлі-продажу іноземної валюти. Також враховувалися відомості про курсові і цінові зміни на світових фінансових і товарних ринках та інші показники, зміна яких може впливати на валютний ринок України.

Про курси валют >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини