RU

Долар "відпочиває" після вчорашнього зростання

29.08.2008, 10:00

Курс долара на азійських торгах у п'ятницю намагався втриматися на зайнятих напередодні позиціях щодо основних світових валют, однак поступово знижувався на фіксації прибутку інвесторами.

Як повідомляє агенція "Reuters", у четвер міністерство торгівлі США повідомило, що ВВП у другому кварталі 2008 року зріс, згідно з другою попередньою оцінкою, на 3,3% щодо аналогічного періоду 2007 року. Аналітики в середньому прогнозували, що ВВП США підвищиться на 2,7%.

Згідно з першою оцінкою, зростання економіки США у квітні-червні становило 1,9%

Звістка про так дивне збільшення ВВП призвела до ралі американської валюти. Однак у п'ятницю на ринку спостерігалася консолідація. Торги йшли мляво напередодні святкування Дня праці у США в понеділок, інвестори зайняли вичікувальну позицію, повідомляє "Reuters".

"Британська та європейська економіки не у найкращій формі, але британська порівняно виглядає ще гірше. ЄЦБ дав зрозуміти, що не варто чекати зниження відсоткової ставки", - цитує агентція трейдера в європейському банку.

Починаючи від кінця липня,курс долара став підвищуватися завдяки тому, що економічна криза перетнула кордон Сполучених Штатів і позначилась на Європі та Азії. Завдяки даним про розширення американської економіки курс євро знизився, однак наполегливо тримався вище цьоготижневого шестимісячного мінімуму завдяки намірам ЄЦБ зберігати ставку.

До 07:28 за київським часом курс євро до долара підвищився до $1,4746 з $1,4707 на початку сесії.

Курс долара до єни становив 109,02 одиниці японської валюти.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини