RU

Долар відійшов від семимісячного максимуму до єни

07.08.2008, 10:08

Долар відійшов від семимісячного максимуму щодо японської єни на азійських торгах у четвер після ралі напередодні, яке американська валюта почала завдяки зниженню нафтового котирування. Ціни на нафту, що знизилися до нового мінімального за три місяці рівня, допомогли розвіяти побоювання інвесторів з приводу впливу високого рівня котирування на економіку США та підвищили їх апетит до ризику.

Як повідомляє "Reuters", за словами трейдрів, зниження пари долар/єна пов'язане з фіксацією прибутку після ралі напередодні. Незважаючи на фіксацію прибутку, трейдери чекають подальшого зростання долара щодо єни. "Долар очевидно зростатиме щодо єни", - зазначив Цутому Сома, керуючий активами з "Okasan Securities". "Занепокоєння з приводу того, що економіка Японії може знаходитися в стані рецесії, також підтримує американську валюту", - додає він.

На ринку існує значний обсяг пропозицій щодо долара на рівні нижчому 109 єн від японських експортерів, і агресивного продажу долара найближчим часом не очікується. Євро трохи зміцнився щодо долара напередодні засідання Європейського центробанку, який оголосить рішення про рівень ставки о 14:45 за київським часом. Як очікується, центробанк збереже ключову ставку на рівні 4,25%, однак ринки більше цікавить прес-конференція глави ЄЦБ Жана-Клода Тріше і його оцінка стану економіки єврозони. "У Тріше немає іншого вибору, як визнати, що економіка єврозони сповільнюється", - зауважує Хідекі Хаясі, аналітик з "Shinko Securities".

До 08:40 за київським часом пара євро/долар торгувалася на рівні $1,5436, пара долар/єна - на рівні 109,54 єни за долар, а пара євро/єна трималася на позначці 169,15. Крім того, сьогодні відбудеться засідання Банку Англії, на якому, як очікується, ключову відсоткову ставка буде збережено на рівні 5,0%.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини