Долар відійшов від семимісячного максимуму до єни

07.08.2008, 10:08

Долар відійшов від семимісячного максимуму щодо японської єни на азійських торгах у четвер після ралі напередодні, яке американська валюта почала завдяки зниженню нафтового котирування. Ціни на нафту, що знизилися до нового мінімального за три місяці рівня

Долар відійшов від семимісячного максимуму щодо японської єни на азійських торгах у четвер після ралі напередодні, яке американська валюта почала завдяки зниженню нафтового котирування. Ціни на нафту, що знизилися до нового мінімального за три місяці рівня, допомогли розвіяти побоювання інвесторів з приводу впливу високого рівня котирування на економіку США та підвищили їх апетит до ризику.

Як повідомляє "Reuters", за словами трейдрів, зниження пари долар/єна пов'язане з фіксацією прибутку після ралі напередодні. Незважаючи на фіксацію прибутку, трейдери чекають подальшого зростання долара щодо єни. "Долар очевидно зростатиме щодо єни", - зазначив Цутому Сома, керуючий активами з "Okasan Securities". "Занепокоєння з приводу того, що економіка Японії може знаходитися в стані рецесії, також підтримує американську валюту", - додає він.

На ринку існує значний обсяг пропозицій щодо долара на рівні нижчому 109 єн від японських експортерів, і агресивного продажу долара найближчим часом не очікується. Євро трохи зміцнився щодо долара напередодні засідання Європейського центробанку, який оголосить рішення про рівень ставки о 14:45 за київським часом. Як очікується, центробанк збереже ключову ставку на рівні 4,25%, однак ринки більше цікавить прес-конференція глави ЄЦБ Жана-Клода Тріше і його оцінка стану економіки єврозони. "У Тріше немає іншого вибору, як визнати, що економіка єврозони сповільнюється", - зауважує Хідекі Хаясі, аналітик з "Shinko Securities".

До 08:40 за київським часом пара євро/долар торгувалася на рівні $1,5436, пара долар/єна - на рівні 109,54 єни за долар, а пара євро/єна трималася на позначці 169,15. Крім того, сьогодні відбудеться засідання Банку Англії, на якому, як очікується, ключову відсоткову ставка буде збережено на рівні 5,0%.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам