RU

Долар відійшов від п'ятитижневого максимуму до євро

04.08.2008, 10:02

Долар відійшов від п'ятитижневого максимуму до євро на торгах в Азії у понеділок на тлі зростання цін на нафту вище $126 за барель, втративши частину позицій, завойованих минулого тижня на тлі даних про зайнятість у США.

Як повідомляє "Reuters", водночас, на думку аналітиків, підтримку доларові можуть надати ознаки уповільнення економічного зростання в єврозоні та інших великих країнах, які негативно впливають на національні валюти цих регіонів, навіть незважаючи на те, що сам долар зазнає тиску на тлі нестійкої економічної ситуації у США.

Чекаючи послаблення економіки, інвестори можуть продавати валюти тих країн, де вони раніше чекали підвищення відсоткової ставки. "Зростаюча імовірність того, що не Федеральна резервна система, а інші центробанки знизять відсоткові ставки, може призвести до зміцнення долара", - вважають аналітики UBS.

Цього тижня мають відбутися засідання ФРС, центробанку Австралії, Банку Англії та Європейського центробанку. Сьогодні на долар негативно вплинуло зростання цін на нафту на тлі заяви США про те, що Соцзабез буде змушений посилити санкції щодо Ірану, а також через виникнення тропічного шторму в районі Мексиканської затоки.

До 8:52 за київським часом євро перебувало на рівні $1,5584 проти $1,5564 у кінці торгів у США в п'ятницю, відійшовши від п'ятитижневого мінімуму в $1,5514, що спостерігався на електронних торгах EBS у п'ятницю. Долар коштував 107,67 ієни проти 107,66 ієни. Пара євро/ієна становила 167,81 ієни проти 167,56 ієни.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини