RU

Долар утримується поблизу місячного піку на зниженні цін на нафту

30.07.2008, 09:53

Курс долара на азійських торгах у середу утримує позиції поблизу місячного максимуму до основних світових валют після того, як виріс внаслідок різкого здешевлення нафти та несподіваного поліпшення споживчих настроїв у США.

Як повідомляє "Reuters", фондовий ринок США у вівторок закрився на підйомі, оскільки інвестори полічили чергові списання інвестбанку "Merrill Lynch" і продаж його акцій для залучення коштів поворотною точкою в розвиток кредитної кризи. Зростання індексів на Волл-Стріт надало долару додаткову підтримку. На думку трейдерів, якщо макроекономічні показники цього тижня переконають інвесторів у тому, що американській економіці вдається уникнути рецесії, долар може продовжити видиратися вгору.

У середу інвестори пильно стежитимуть за повідомленням компанії ADP про зайнятість у приватному секторі американської економіки. За ними можна буде судити, що повідомить уряд у п'ятницю про стан ринку праці США. "Ринок відмовляється від надміру песимістичного погляду на американську економіку. Основні макроекономічні показники цього тижня - зростання ВВП у II кварталі і повідомлення про зайнятість у США в кінці тижня - можуть переконати інвесторів перекинути кошти назад у долари, хоч все залежить від результатів", - зауважив Хідеакі Іноуе з "Mitsubishi UFJ Trust Bank".

До 7:14 за київським часом курс долара до ієни становив 107,91 одиниці японської валюти, що трохи нижче за рівень закриття у США. У вівторок долар підтягнувся до місячного максимуму в 108,30 ієни. Курс євро не змінився і становить $1,5588. Напередодні він знизився на 1%.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини