RU

Долар уповільнить своє зростання

20.10.2008, 14:10

Долар, що зміцнився на фоні розвитку світової фінансової кризи, у найближчому майбутньому почне втрачати свої позиції. Ціновий діапазон змін курсу валютної пари долар/євро коливатиметься в межах 1,33–1,37, пари долар/британський фунт – 1,70–1,78. Такий прогноз зробив провідний аналітик інформаційно-аналітичного центру "Форекс-клуб" Олексій Палій.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Форекс", за словами О. Палія, дії, спрямовані на підтримку банківського сектору, "мають зняти напруження і вселити інвесторам схильність до ризику, що спричинить зростання фондового ринку і таких високодохідних валют як євро, фунт, австралійський долар".

Нагадаємо, минулого тижня уповільнилися темпи зміцнення американського долара. Котирування пари долар/євро було зафіксовано на рівні 1,3407, а протягом тижня торги велися зі значним підвищенням. Індекс долара практично не змінився, а британський фунт зріс на 1,4%. Ціни на нафту знизилися ще на 10,5%, на золото – майже на 8%.

На думку експертів, цього тижня, учасникам ринку варто звернути увагу на такі новини із Єврозони, як сальдо розрахункового рахунку платіжного балансу ЄЦБ, зміну обсягу нових замовлень у промисловість і виробничий індекс PMI. "У Великобританії буде опубліковано протокол останнього засідання Банку Англії, а також дані щодо ВВП і обсягу роздрібного продажу. Також цікавими для учасників ринку будуть новини щодо житлового сектору США", - вважають експерти.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини