RU

Долар стабілізувався завдяки сильній статистиці США

28.07.2008, 10:19

Курс долара на азіатських торгах у понеділок виріс до місячного мінімуму до ієни та стабілізувався до євро завдяки сильним макроекономічним показникам, опублікованим минулого тижня.

Як повідомляє "Reuters", несподівано сприятливі дані про зростання замовлень на товари тривалого користування в США, продаж нових будинків та поліпшення споживчих настроїв допомогли долару вирости, заспокоївши інвесторів стосовно стану американської економіки. Крім того, долар підтримало зниження цін на нафту.

Якщо в п'ятницю долар впритул підійшов до рівня у 108,00 ієн, але так його і не досяг, у понеділок йому вдалося переступити цей поріг. "Долар нестійкий на рівні 108,00 ієни, але, з іншого боку, він не потребує спеціальних стимулів або чинників для подальшого зростання", - зауважив Масаки Фукуї з "Mizuho Corporate Bank".

До 6:36 за київським часом курс долара до ієни виріс на 0,1% до рівня закриття в США та становив 107,87 одиниці японської валюти. У ході сесії він підіймався до 108,08 ієни. Курс євро до долара трохи виріс до $1,5712.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини