RU

Долар стабілізувався після падіння напередодні

01.08.2008, 09:45

Курс долара на азіатських торгах у п'ятницю стабілізувався відносно головних світових валют після того, як напередодні знизився на фоні несподівано слабких даних про кількість нових звернень за посібником з безробіття у США і менш відчутного зростання ВВП у II кварталі, ніж прогнозували аналітики.

Як повідомляє "Reuters", гравці на ринку зайняли вичікувальну позицію, оскільки у п'ятницю мало бути оприлюднено дані про зайнятість у США. У четвер Міністерство праці США повідомило, що за минулий тиждень кількість первинних звернень за посібником з безробіття зросла до найвищого рівня з квітня 2003 року. У той же день стало відомо, що ВВП у США за II квартал додав 1,9% до аналогічного періоду 2007 року, що поступається прогнозам і змушує засумніватися у готовності ФРС США підвищити ключову процентну ставку вже цього року.

Долар став падати на фоні такої статистики, проте незабаром відіграв зниження завдяки здешевленню нафти та публікації даних про зростання виробничої активності на Середньому Заході США в липні. Однак головною новиною, як вже говорилося, стане вихід даних про зайнятість у США в п'ятницю. "Долар продемонстрував разючу здібність до опору, незважаючи на поганеньку статистику в четвер. Не сумніваюся, що дані про зайнятість викличуть найрізноманітніші думки, але ринку треба сильно здивуватися - або у хорошому значенні, або в поганому, - щоб отримати новий стимул", - сказав Мотонарі Огава з "Barclays Bank".

До 7:09 за київським часом курс долара до єни становив 107,72 одиниці японської валюти, що мало відрізняється від рівня закриття у США в четвер в 107,80 єн. Курс євро до долара знизився на 0,2% до $1,5565.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини