RU

Долар пригальмував своє зростання

28.11.2008, 09:25

Долар пригальмував своє зростання

Зростання офіційного курсу долара в Україні припинилося. Національний банк встановив на 28 листопада офіційний курс американської валюти на рівні 674,1800 грн. за $100.

На четвер, 27 листопада, офіційний курс долара також було встановлено на рівні 674,1800 грн. за $100.

Нагадаємо, раніше НБУ вніс зміни до Положення про встановлення офіційного курсу гривні до іноземних валют і курсу банківських металів, прив'язавши офіційний курс гривня-долар до курсу на міжбанківському ринку. Відповідна постанова НБУ була зареєстрована в Міністерстві юстиції України і набула чинності сьогодні, 28 листопада 2008 року.

Згідно із постановою, офіційний курс гривні до долара розраховується "на рівні курсу, встановленого на міжбанківському валютному ринку України за результатами функціонування Системи підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України Національного банку України, який склався за попередній робочий день".

Раніше офіційний курс гривні до долара США розраховувався на основі котирування валюти на міжбанківському валютному ринку, а також з урахуванням інформації про чинний офіційний курс НБУ і інформацію про проведені операції купівлі-продажу іноземної валюти. Також враховувалися відомості про курсові і цінові зміни на світових фінансових і товарних ринках і інші показники, зміна яких може впливати на валютний ринок України.

Все про курси валют>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини