RU

Долар падає через фінансовий сектор США

21.07.2008, 10:07

Долар на азіатських торгах у понеділок почав знижуватися щодо основних світових валют після короткочасного зростання на початку сесії, оскільки інвестори не впевнені у добробуті фінансового сектору США та з тривогою чекають публікації результатів регіональних американських банків.

Як повідомляє "Reuters", курс євро до долара до 8:27 за київським часом підвищився до $1,5858.

Минулого тижня американській валюті вдалося досягнути найбільшого просування щодо євро протягом останнього місяця. Цьому сприяли гарні результати американських банків "Citi", "JPMorgan Chase" та "Wells Fargo". У результаті інвестори відчули, що менше потребують "тихих гаваней" для вкладів.

Курс долара до ієни знизився до 106,82 одиниць японської валюти.

Гравці на ринку побоюються, що заначна кількість регіональних банків США, а саме "Regions Financial Corp", "Fifth Third Bancorp", "SunTrust Banks Inc", "Wachovia" та "Washington Mutual" можуть повідомити про подальші списання, публікуючи звітність цього тижня.

"У центрі уваги як і раніше знаходяться акції американських фінансових компаній", - зауважив Каллум Хендерсон зі "Standard Chartered Bank".

За його словами, деякі інвестори на ринку думають, що центробанки низки країн можуть перевести частину золотовалютних резервів з доларів в інші валюти.

"JPMorgan" та "Citi", можливо, і досягли успіху, однак цього тижня буде оприлюднено звіти "WaMu" та "Wachovia", двох фінансових установ, яких торкнулися проблеми з іпотечними кредитами категорії "subprime", - зазначив Девід Вотт з "RBC Dominion Securities".

Минулого тижня долар підтримало здешевлення нафти, однак у понеділок нафтове котирування знову підвищилось через напругу довкола Ірану та початок сезону штормів у Мексіканській затоці.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини