RU

Долар може впасти через фінансовий сектор

29.07.2008, 09:54

Курс долара на азіатських торгах у вівторок стабілізувався щодо основних світових валют після того, як напередодні впав із місячного максимуму до ієни у зв'язку з побоюваннями з приводу подальших негараздів у фінансовому секторі.

Як повідомляє "Reuters", напередодні долар знизився після того, як інвестбанк "Merrill Lynch" передбачив, що його конкурент "Lehman Brothers Holdings" може зазнати збитків у III кварталі і додатково списати $2,5 млрд. з іпотечного портфелю. Прогноз "Merrill" разом із повідомленням про арешт активів двох маленьких регіональних банків у США в п'ятницю призвели до зниження фондового ринку.

До того ж "Merrill Lynch" оголосив у понеділок, що в III кварталі спише ще $5,7 млрд. через великий обсяг ризикованих активів та залучить $8,5 млрд. завдяки новій емісії акцій. Однак американська валюта в понеділок знову знайшла ґрунт під ногами - хоча б на деякий час - завдяки тому, що макроекономічні показники з єврозони говорять про зниження темпів зростання економіки.

"Інвестори знову випробовують ведмедячі настрої з приводу долара. Водночас, опубліковані дані з єврозони, а також зниження нафти з рекордних позначок не дають інвесторам агресивно продавати долари", - зазначив трейдер з японського банку.

До 7:15 за київським часом курс долара до ієни становив 107,37 одиниці японської валюти, що мало чим відрізняється від рівня закриття у США напередодні, що становив 107,42 ієни. У понеділок на електронних торгах EBS долар виріс до місячного максимуму в 108,08 ієни. Курс євро до долара залишився на рівні закінчення американських торгів у $1,5745.

Цього тижня трейдери чекають публікації макроекономічних показників США - про зростання ВВП у II кварталі у четвер і про зайнятість у Сполучених Штатах у п'ятницю.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини