RU

Долар демонструє стабільність

11.07.2008, 10:29

На торгах у п'ятницю, через день після зниження, зумовленого побоюваннями з приводу стану фінансової системи США, курс долара до євро стабілізувався.

Як повідомляє "Reuters", євро може досягнути рекордно високого рівня щодо ієни на фоні очікувань про те, що цього року Європейський центробанк швидше підвищить ставки для боротьби з інфляцією, ніж зменшить їх .

Президент ЄЦБ Жан-Клод Тріше в середу виступив на захист рішення банку про підвищення головної ставки, таким чином довівши , що уважно стежить за ймовірністю спіральної інфляції. "Долар зберігає тенденцію до зниження, тоді як євро - тенденцію до підвищення. Нічого не змінилося", - повідомив Цутому Сома з "Okasan Securities".

Голова Федеральної резервної системи США Бен Бернанке під час виступу у Конгресі США, зазначив, що криза на фінансових ринках продовжується, і грошова влада країни насамперед має на меті відновлення стабільності фінансової системи, а для цього їм потрібні додаткові повноваження. Разом із Бернанке Конгрес про додаткові повноваження попросив і голова міністерства фінансів США Генрі Полсон.

Сьогодні увагу інвесторів буде прикуто до статистичних даних про індекс довіри споживачів, наданих Мічиганським університетом. Їх опублікують о 16:55 за київським часом.

"Євро може значно вирости щодо долара, якщо індекс університету Мічиган продемонструє слабі показники", - сказав Хідекі Амікура з "Nomura Trust and Banking".

До 7:14 за київським часом долар знаходився на рівні 107,09 ієни. Євро коштувало $1,5780. Пара євро/ієна знаходилася на рівні 169,01 ієни.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини