RU

Договір про ЗВТ з СНД ще не готовий до прийняття Радою, - Єфремов

20.02.2012, 13:48
Договір про ЗВТ з СНД ще не готовий до прийняття Радою, - Єфремов - Фото
Олександр Єфремов
Договір про зону вільної торгівлі з СНД не готовий до імплементації українським парламентом. Про це заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов  сьогодні на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідаючи на питання, коли можлива одночасна з Російською Федерацією ратифікація договору, Єфремов сказав: "Я повинен вам сказати, що ми не готові на сьогодні до того, щоб імплементувати той документ, який є. Над ним триває робота, і якщо ми з нашими колегами з Російської Федерації доопрацюємо його до того стану, який ми розуміємо, ми готові будемо вийти на імплементування в будь-який день. Але на сьогодні така робота ще не закінчена. А той документ, який є, як оцінюють наші юристи, фахівці, він не підготовлений для прийняття у Верховній Раді ".

Єфремов уточнив, що йдеться про договір про зону вільної торгівлі, який був підписаний в Санкт-Петербурзі.
Нагадаємо, сьогодні голова Держдуми Федеральних зборів Росії Сергій Наришкін заявив, що Державна Дума РФ і Верховна Рада України одночасно ратифікують Угоду про зону вільної торгівлі в рамках країн - учасниць СНД.
18 жовтня минулого року прем'єр-міністри країн-членів СНД підписали угоду про створення зони вільної торгівлі в ході засідання глав урядів СНД у Санкт-Петербурзі. Однак до групи винятків з угоди про зону вільної торгівлі країн СНД потрапили, зокрема, цукор, нафта й газ.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини