RU

Договір про зону вільної торгівлі СНД буде підписано у 2011 році

20.09.2010, 17:05

Проект Договору про зону вільної торгівлі СНД планується загалом узгодити до кінця поточного року з тим, щоб у першій половині 2011 року внести його на затвердження Ради глав уряду СНД. Відповідне рішення було прийнято під час 47-го засідання Економічної ради СНД, минулого в Москві 17 вересня 2010 року.

Як повідомляє прес-служба виконавчого комітету СНД, одне із найважливіших питань порядку денного засідання - хід підготовки проекту Договору про зону вільної торгівлі, завершення цієї роботи і підписання документа.

"Договір сприятиме повномасштабній лібералізації торгівлі на просторі СНД, дасть змогу здійснювати узгоджені кроки у напрямі формування єдиної тарифної і митної політики. Документ напередодні у Москві обговорювали міністри економіки держав Співдружності. Передбачається до кінця цього року переважно узгодити проект Договору і внести його на затвердження Ради глав уряду в першій половині 2011 року", - йдеться у повідомленні.

Наступне засідання Економічної ради СНД пройде 18 листопада у Санкт-Петербурзі. Чергове засідання Ради глав уряду СНД планується провести 19 листопада 2010 року в Санкт-Петербурзі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини